Akumulatory Vtech
0

Niemal niemożliwe jest wyobrażenie sobie nowoczesnego samochodu bez akumulatora. Jest on głównym źródłem energii do rozruchu silnika oraz działania różnych urządzeń znajdujących się na wyposażeniu pojazdu. Obecnie istnieje kilka rodzajów baterii które łączą w sobie niską cenę i wysoką jakość, ale na ich tle wyróżniają się akumulatory Vtech wyprodukowane w technologii wapniowej.

Czym charakteryzują się akumulatory Vtech?

Vtech

Każdy nowoczesny samochód potrzebuje sprawnego i niezawodnego akumulatora. Sprawny akumulator pozwala na szybkie uruchomienie silnika nawet podczas silnych mrozów i swobodne korzystanie z wszelkich urządzeń elektrycznych przy wyłączonym alternatorze. Spośród szerokiej gamy baterii na polskim rynku bardzo popularne są akumulatory Vtech (Sprawdź na allegro).

Nowa seria akumulatorów Vtech jest przeznaczona do aut z podstawowym i standardowym wyposażeniem. Jedną z ważnych dla kupujących zalet jest stosunek jakości do ceny produktu. Powoduje, to możliwość zakupu wydajnego urządzenia w zrównoważonej cenie bez uszczerbku dla budżetu domowego. Producent zaprojektował baterie odpowiednie zarówno do samochodów z silnikiem benzynowym oraz wysokoprężnym, są proste w montażu i bezpieczne w eksploatacji.

Akumulatory Vtech wykonane są na bazie nowoczesnych rozwiązań technologicznych spełniających rosnące wymagania rynkowe. Producent od dawna porusza się w obszarze nowinek technicznych, dlatego jego innowacyjność przenosi się doskonałą funkcjonalność akumulatorów. Wyróżnia się w porównaniu do analogów innych marek przede wszystkim trwałością urządzeń, bezpieczeństwem ich użytkowania oraz rozsądną ceną. Można stwierdzić, że akumulatory Vtech należą do niezawodnych rozwiązań potwierdzających wiarygodność firmy.

Dlaczego warto wyposażyć swój samochód w akumulator Vtech?

Akumulatory Vtech do aut z podstawowym wyposażeniem uzyskały nie tylko zwiększoną wytrzymałość, ale również:

 • Dobre parametry rozruchowe
 • Niskie samorozładowanie
 • Długi czas przechowywania bez doładowywania
 • Dobrą szczelność i trwałą obudowa uniemożliwiające wyciek elektrolitu
 • Wydłużoną żywotność, przy prawidłowej eksploatacji.
 • Zapewniony rozruch silnika w niskich i wysokich temperaturach
 • Bezobsługowość. Woda z elektrolitu praktycznie nie wyparowuje, dlatego nie ma potrzeby jej uzupełniania, co oznacza, że urządzenie nie wymaga dodatkowej obsługi.
 • Dodatek wapnia wzmocnił płyty, zapewniając odporność na wibracje.
 • Szybkość korozji znacznie spadła, zwiększając trwałość akumulatora.
 • Wyposażone w wygodną rączkę są łatwe do przenoszenia
 • Niski koszt, w porównaniu do baterii konkurencji.

Głównym celem technologii wapniowej jest zapobieganie korozji ołowiu i zmianie temperatury wrzenia elektrolitu. Między innymi dlatego, akumulatory Vtech są uważane za najbardziej zaawansowane urządzenia i cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców. Produkty marki VTech należą do bardzo przemyślanych rozwiązań, warto podkreślić, że każda cecha w urządzeniu jest ściśle powiązana z jego praktycznością.

Gdzie można kupić akumulatory VTECH?

Warszawa Włochy
ul. Komitetu Obrony Robotników 39
02-148 Warszawa
tel. 503 478 455


Warszawa Bemowo
ul.Konarskiego 86
01-355 Warszawa
tel. 519 010 831


Poznań
ul. Dąbrowskiego 185
60-594 Poznań
tel. 508 211 330


Kraków Podgórze
ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
tel. 519 010 830

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Stawiając, na jakość wybierz akumulator URUCHOM PRO

Poprzedni artykuł

Długo oczekiwany oddział Uruchom.com w Poznaniu!

Następny artykuł

Zobacz także