Akumulatory Uruchom PRO
0

Na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszego akumulatora do samochodu? Jest wiele znanych marek produkujących takie urządzenia, ale warto skorzystać z nowych propozycji, które nie ustępują jakością i parametrami. Przykładem akumulatora samochodowego, który przeznaczony jest nie tylko do klasycznych aut, ale również nowoczesnych posiadających bogate wyposażenie jest bateria URUCHOM PRO gwarantująca odpowiedni poziom zasilania a także długie funkcjonowanie.

Stawiając, na jakość wybierz akumulator samochodowy URUCHOM PRO

Akumulatory uruchom PRO

Nowa seria akumulatorów Uruchom PROFESSIONAL zdobyła uznanie za wysoką jakość działania oraz za wyjątkową wytrzymałość. To urządzenia z linii Premium, dlatego kierowcy montując takie baterie w swoich samochodach, nie będą musieli martwić się rozruchem auta w trudnych warunkach pogodowych. Samochód odpali za każdym razem, ponieważ to akumulatory przeznaczone do intensywnej eksploatacji zarówno w okresie letnim i zimowym.

Co warto wiedzieć nowych urządzeniach URUCHOM PRO?

Otóż akumulatory Uruchom PRO przewyższają tradycyjne urządzenia szybkością ładowania, wykonują to zadanie dwa razy szybciej. Ponadto projekt opiera się o kratkę PowerGrid, dlaczego? Producent postanowił zaspokoić potrzeby energetyczne nowych pojazdów, które potrzebują jej więcej, na przykład podczas jeździe po mieście i podróżowania w ekstremalnych temperaturach.

 

Uruchom PRO

 

To nie wszystko, co oferuje producent akumulatorów Uruchom PRO. Każdy kupujący otrzymuje gwarancję niezawodnego działania baterii przez 36 miesięcy. Warto wiedzieć, że innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w tych akumulatorach nie wymagają od użytkownika ich obsługi, co czyni je urządzeniami bezobsługowymi. Są to akumulatory przeznaczone do samochodów wymagających zwiększonego poboru prądu bez systemu start/stop. Gdzie kupić baterie w dobrej cenie? Tutaj – https://sklep.uruchom.com/uruchom-pro-c-337.html.

Jakie problemy nie dotyczą akumulatorów URUCHOM PRO?

Akumulatory URUCHOM PRO nie spędzają kierowcom snu z powiek, gdy rano muszą wyjechać w długą podróż w znacznie utrudnionych warunkach pogodowych. Takim urządzeniom nie przeszkadza mróz ani upał, uruchomią silnik auta w każdej temperaturze. Producent zadbał o prawidłowe zabezpieczenia, które chronią akumulator przed wilgocią, która jak wiadomo, ma szkodliwe działanie i może spowodować korozję. Posiadając w swoim pojeździe nowoczesny akumulator można czuć się bezpiecznie i pewnie, ponieważ samochód dojedzie w zaplanowane miejsce.

Korzyści z zakupu akumulatora Uruchom PRO

  • Wysoka jakość produktu, porównywalna z akumulatorami OEM.
  • Odpowiednie wartości rozruchu na zimno
  • Prawidłowo dostosowana wysokość obudowy – 175/190 mm.
  • Udoskonalony skład masy gwarancją lepszej odporności na obciążenia cykliczne
  • Akumulatory posiadają szczelną pokrywę i ochronę przed przenikaniem wilgoci
  • Obudowa akumulatora przeciwdziała wibracjom oraz ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym.

Gzie kupić akumulator URUCHOM PRO?

Takie urządzenia jak akumulatory samochodowe warto kupować w sklepie profesjonalnie zajmującym się ich dystrybucją. Sklep Uruchom.Com posiada duże doświadczenie w tej branży i oferuje wysokiej jakości akumulatory i prostowniki. Wszystkie sprzedawane urządzenia są wcześniej sprawdzane, dlatego do klientów trafiają tylko sprawne akumulatory samochodowe oraz inne oferowane urządzenia do obsługi pojazdów.

Porównanie akumulatorów Uruchom

Porównanie akumulatorów uruchom

4/5 (4)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Nowa linia akumulatorów od firmy URUCHOM

Poprzedni artykuł

Dlaczego warto wyposażyć swój samochód w akumulator Vtech?

Następny artykuł

Zobacz także