Akumulatory Uruchom Com
0

Firma Uruchom buduje swoją pozycję na rynku już od 15 lat. Przez ponad dekadę zdobywane doświadczenie może prowadzić sprzedaż detaliczną lub hurtową w kilku otwartych sklepach: dwóch w Warszawie oraz po jednym w Opolu, Krakowie i Poznaniu. Firma oprócz sprzedaży zajmuje się również serwisem akumulatorów. Swoim klientom oferuje bezpłatną diagnostykę oraz darmowy montaż zakupionych u nich produktów. Do jednych z proponowanych usług należy także kodowanie zyskujących popularność akumulatorów w systemach Start-Stop.

Firma prowadzi swoją działalność oraz sprzedaż zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Zatrudnieni wykwalifikowani pracownicy bez wątpienia zapewnią fachową pomoc podczas zakupu. Posłużą oni także radą w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Na stronie internetowej natomiast można znaleźć wiele przydatnych informacji.

Akumulatory Uruchom AGM

Uruchom AGM

Firma oferuje nową linię produktów, aby dopasować się do rozwoju napędzanego głównie przez przepisy Unii Europejskiej. Akumulatory Uruchom AGM są zgodne z nowymi pojazdami, które cechują się innowacyjnymi systemami oszczędzania paliwa Start-Stop. Co roku na drogach pojawia się coraz więcej samochodów, które wymagają akumulatorów AGM, zatem firma Uruchom staje na wysokości zadania i proponuje własną ofertę oraz linię produktów.

Akumulatory AGM są odpowiedzią na nowoczesne badania, które analizują i próbują wyprodukować najlepsze akumulatory do Start-Stop. Są one produkowane przy pomocy innowacyjnej technologii PowerGrid, która zapewnia wysoką moc rozruchową i odporność na częste rozruchy silnika. Akumulatory AGM dobrze wkomponowują się w system Start-Stop, gdyż wzoruje je szybki proces naładowania energią podczas ładowania rekuperacyjnego.

Technologia AGM i jej zalety

Porównanie akumulatorów Star Stop

AGM (Absorbent Glass Mat) to technologia, w której do produkcji akumulatorów wykorzystuje się materiał wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Korzystnie wpływa ono na wydajność, która jest zdecydowanie większa niż w przypadku tradycyjnych produktów. Włókno szklane działa jak separator i zatrzymuje elektrolit między dodatnimi i ujemnymi płytami. Taka praca akumulatora zwiększa jego żywotność oraz sprawia, że następuje bardzo sprawny rozruch silnika. Produkty tego typu będą dobrze współpracowały z systemami hamowania regeneracyjnego w pojazdach Start-Stop oraz w mechanizmach off-roadowych i rekreacyjnych. Znajdują także zastosowanie w motocyklach oraz łodziach.

Wykres Uruchom AGM

Najważniejsze zalety akumulatora AGM można wymienić w kilku punktach:

  • innowacyjna, bardzo wysoka zdolność przyjęcia ładunku
  • dzięki technologii PowerGrid akumulator jest bardzo wydajny oraz wzoruje go większa żywotność
  • przygotowany do dużych pojazdów oraz tych, które są obciążone pracą wielu odbiorników prądu
  • materiał wykorzystany do produkcji akumulatora pozwala na szczelne zamknięcie elektrolitów
  • tzw. system rekombinacji VRLA
  • dobrze przyjęty przez wielu producentów na rynku

Akumulatory Uruchom AGM dostępne tylko w naszej sieci sklepów!

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Jak przygotować akumulator motocyklowy do zimy?

Poprzedni artykuł

Stawiając, na jakość wybierz akumulator URUCHOM PRO

Następny artykuł

Zobacz także