Akumulatory Uruchom Silver Warszawa
0

Akumulatory Uruchom Silver stworzono z myślą o wymagających użytkownikach samochodów europejskich. Podstawą Uruchom Silver jest bowiem kompozycja wielokrotnie testowanych, specjalistycznych podzespołów, które wykluczają powstanie wady fabrycznej sprzętu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej płyty opartej o stop wapnia akumulatory Uruchom Silver są niezwykle wytrzymałe, bezawaryjne i odporne na korozje bez względu na warunki atmosferyczne i duże amplitudy wahań temperatury. Uruchom Silver to bowiem gwarancja maksymalnej jakości, długiej i bezawaryjnej eksploatacji, a tym samym świetnego rachunku finansowego dla użytkownika sprzętu.

Akumulatory Uruchom Silver – wytrzymałość, bezawaryjność! 

Akumulatory Uruchom Silver są użytkowane z powodzeniem przez zawodowców i amatorów. Posiadają one bowiem wysokiej klasy parametry rozruchowe, a także wyposażono je w dodatkowe, centralne odpowietrzanie. Producent zadbał również o bezpieczeństwo użytkowania Uruchom Silver montując w akumulatorach fabrycznie specjalistyczne wkładki antywybuchowe. Dzięki tej technologii nawet maksymalne użytkowanie sprzętu nie powoduje jego przeciążenia i wyklucza wybuch akumulatora. To bardzo ważna cecha Uruchom Silver, doceniana szczególnie przez młodych kierowców, którzy dopiero zdobywają wiedzę i doświadczenie.

Uruchom Silver polecane są do samochodów osobowych o standardowym obciążeniu!

Specjaliści w dziedzinie motoryzacji polecają akumulatory Uruchom Silver do montażu w samochodach osobowych o standardowym obciążeniu. W ich konstrukcji przewidziano nie tylko wzorcowe oddziaływanie masy czynnej, połączonej z bardzo wytrzymałą obudową, ale i także ergonomiczny uchwyt, możliwy do montażu również przez osoby o niewielkim doświadczeniu technicznym. Akumulator Uruchom Silver jest w stanie bezpiecznie zamontować nawet amator.

Warto wiedzieć, że sprzęt akumulatorowy Uruchom Silver nie wymaga ciągłej kontroli jego parametrów, co sprawia, że możliwe jest jego bezobsługowe użytkowanie nawet w bardzo skrajnych i trudnych warunkach atmosferycznych. W Uruchom Silver zamontowano ponadto powłokę przeciwdziałającą wyciekom, z naddatkiem spełniającą najbardziej rygorystyczne normy przemysłu samochodowego. Dzięki tym rozwiązaniom codzienne, zawodowe lub amatorskie użytkowanie akumulatorów Uruchom Silver jest łatwe, przyjemne i bezawaryjne.

Akumulatory Uruchom Silver – maksymalna oszczędność wody z dostępem do cel!

Użytkownicy akumulatorów Uruchom Silver podkreślają, że sprzęt ten charakteryzuje się maksymalną oszczędnością wody, bez względu na liczbę przebytych kilometrów i warunki pogodowe. Uruchom Silver to także elegancki design. Ekologia, ergonomia pracy akumulatora i łatwość jego obsługi to cechy szczególne tej klasy urządzeń akumulatorowych, doceniane przez fachowców w dziedzinie motoryzacji i zwyczajnych kierowców. Akumulatory Uruchom Silver gwarantują bowiem bezpieczeństwo, antyawaryjność, wygodę i spokój ich codziennego użytkowania każdemu kierowcy, w każdych warunkach atmosferycznych.


Akumulatory są dostępne w naszych sklepach w Warszawie, Krakowie i Opolu. Możesz również zakupić akumulatory Uruchom Silver online

4.52/5 (25)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Varta Blue Dynamic

Poprzedni artykuł

Akumulatory Varta Blue Dynamic EFB

Następny artykuł

Zobacz także