Ładowarki NOCO Genius Warszawa
0

Konieczność doładowania akumulatora pojawia się bardzo często i dla uzyskania bardziej wydajnego i co ważne szybkiego wyniku wykorzystywana jest ładowarka NOCO Genius Warszawa dysponuje na swoim terenie profesjonalnym sklepem który, zajmuje się sprzedażą takich urządzeń.Tutaj można liczyć na rzetelne doradztwo i realne ceny.Te inteligentne prostowniki charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, zostały zaprojektowane do użytku w każdym pojeździe.

Ładowarka NOCO Genius Warszawa

Noco Genius

Amerykańska firma NOCO od wielu lat zajmuje się produkcją sprzętu ładującego akumulatory. W jej asortymencie znajdują się ładowarki, akumulatory zewnętrzne i słoneczne, a także różne wyposażenie dodatkowe do akumulatora. Ładowarki NOCO Genius wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa i produktywności, przemyślany design oraz wprowadzenie nowych, bardziej nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

NOCO Genius

Noco Warszawa

Wszystkie modele prostowników NOCO Genius wyróżnia funkcjonalność i wysoka jakość pracy. Naszy sklep w Warszawie sprzedaje ładowarki NOCO do akumulatorów samochodów ciężarowych i osobowych, różnych typów pojazdów mechanicznych i innych pojazdów. Wykonane są zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i normami, a także wyposażone w różne stopnie ochrony: przed przegrzaniem i przeciążeniem, zwarciem czy odwrotną polaryzacją. Wysokiej jakości ładowanie jest możliwe zarówno w przypadku konwencjonalnych akumulatorów, jak i urządzeń głęboko rozładowanych.

Funkcjonalność – NOCO Genius Warszawa

W pełni automatyczne, bezawaryjne ładowarki NOCO Genius do całorocznego użytku są przeznaczone do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych, , litowo-jonowych, AGM o napięciu 6 V i 12 V bez ryzyka przeładowania. Prostownik NOCO jest idealny do ładowania akumulatorów w motocyklach, quadach, skuterach śnieżnych, skuterach wodnych, kosiarkach do trawy, samochodach, łodziach, przyczepach mieszkalnych, kosiarkach do trawników. Kompaktowy i wydajny prostownik ładuje akumulatory 2 razy szybciej niż tradycyjne ładowarki i jest jednym z najbardziej zaawansowanych ładowarek na rynku. Urządzenie jest odporne na wstrząsy.

Modele prostowników NOCO Genius dostępne w sklepie – Warszawa

Nowy model ładowarki NOCO Genius

  • NOCO Genius – G750 – jest do ładowania baterii o pojemności: 2Ah – 30Ah we wszystkich rozmiarach. Możliwości pracy: akumulatory ołowiowo – kwasowe, żelowe, wapniowe, EFB, AGM.
  • NOCO Genius – G1100 – powstał z przeznaczeniem do ładowania baterii o pojemności: 2Ah – 40 Ah we wszystkich rozmiarach. Może być wykorzystany przy następujących akumulatorach: ołowiowo – kwasowe, litowo – jonowe 12V, baterie żelowe, wapniowe, AGM, EFB.
  • NOCO Genius – G3500 została zaprojektowana do ładowania akumulatorów o pojemności: 2Ah – 12 0 Ah w każdym rozmiarze. Kupując ten model można będzie go wykorzystać w bateriach ołowiowo – kwasowych, litowo – jonowych 12V, wapniowych, żelowych, EFB i AGM, litowo – jonowych.
  • NOCO Genius – G7200 wyprodukowano do ładowania baterii o pojemności: 14 Ah – 230 Ah w każdym rozmiarze. Akumulatorami, które można ładować tym prostownikiem są: litowo – jonowe (12V), żelowe, wapniowe, EFB, AGM, litowo – jonowe.
  • NOCO Genius – G 15000 z przeznaczeniem do baterii 12V i 24V ołowiowo – kwasowych, 12V litowo – jonowych, żelowych, wapniowych, EFB, AGM, litowo – jonowych.
  • NOCO Genius – G 26 000 produkowany do każdego rodzaju akumulatora ołowiowo – kwasowego 12V, 16V i 24V, litowo-jonowego 12V, żelowego, wapniowego, EFB, AGM, litowo – jonowych.

Ładowarki NOCO Genius sprzedawane w sklepie na terenie Warszawy doskonale sprawdzają się nie tylko dla prywatnych użytkowników, ale również w serwisach motoryzacyjnych, dbających o posiadanie urządzeń najwyższej jakości. Akumulator można podłączyć do prostownika Noco Genius na dowolny czas i naładuje nawet go nawet w przypadku, gdy będzie głęboko rozładowany, bez powodowania szkody. Zapraszamy do zakupów ładowarek NOCO w naszym sklepie online >> https://sklep.uruchom.com/ladowarki-noco-c-127.html

5/5 (2)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Uruchom Black – wysoka jakość, dobra cena i niezawodność

Poprzedni artykuł

Akumulatory Duracell Warszawa – asortyment marki z wesołym króliczkiem

Następny artykuł

Zobacz także