Uruchom Bike Start Stop Ready
0

Coraz więcej motocykli dostępnych na rynkach całego świata, wyposażona jest w specjalny system start-stop. Montuje się go w skuterach i większych motocyklach. System ten odpowiada za rozpoznanie momentu, w którym pojazd się zatrzymuje (np. na światłach) i za dezaktywację silnika. Po dodaniu gazu, silnik zostanie automatycznie uruchomiony przez ten system. Dzięki temu kierujący nie odczuwa żadnych niedogodności, a motocykl nie spala niepotrzebnie paliwa w czasie postoju. Jest to korzystne zarówno pod względem ekonomicznym (oszczędność paliwa) jak i ekologicznym (mniej spalin).

Uruchom Bike Start Stop Ready

Problemem związanym z takim systemem jest dość mocne obciążenie akumulatora, którego zasilanie jest potrzebne za każdym razem, gdy system start-stop jest uruchamiany. Dodatkowo w motocyklach nie ma możliwości wyłączenia tego systemu. Jedynym rozwiązaniem jest więc wybór oferowanych w naszym sklepie specjalnych wzmocnionych akumulatorów, które zachowują wysoki poziom wydajności oraz żywotności nawet w przypadku intensywnego użytkowania w jednośladach wyposażonych w system start-stop. Oczywiście akumulatory takie zapewniają również optymalne działanie i doskonałe parametry w zwykłych motocyklach bez tego systemu.

Nowoczesna linia akumulatorów do systemów start-stop

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości akumulatory Uruchom Bike. Ich główną zaletą jest zwiększony prąd rozruchowy o około 30% w stosunku do wersji z płynnym elektrolitem.

Produkowane w technologii AGM – Start Stop Ready zwiększającą szybkość przyjmowania ładunków elektrycznych przez akumulator. Przekłada się to na dłuższy okres żywotności produktu. Jeśli chodzi o trwałość to szacuje się, że wspomniane wyżej akumulatory mogą być dwukrotnie trwalsze od standardowych akumulatorów z elektrolitem w płynie. Dodatkowym atutem tych elementów zasilających jest ich 2-letnia gwarancja.

Uruchom Bike Start Stop Ready

Najważniejsze zalety tej serii akumulatorów

Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego są one dostępne dla odbiorców z całej Polski.

Sprzęt ten charakteryzuje się zoptymalizowanym procesem krążenia gazów, więc nawet po wielu miesiącach użytkowania nie ubywa w nim wody. Akumulatory te są całkowicie bezobsługowe i działają niezawodnie przez wiele sezonów.

Dodatkową zaletą jest technologia AGM, dzięki której urządzenia Uruchom Bike utrzymują wysokie napięcie spoczynkowe podczas podróży i magazynowania.

Jeśli chodzi o inne istotne atuty to akumulatory z tej linii posiadają wzmocnioną konstrukcję kratki ołowiowej, gwarantującą znacznie szybsze przewodzenie prądu rozruchowego.

Obudowa tych akumulatorów została wykonana z najwyższej jakości tworzywa, które zapewnia skuteczną ochronę przed wstrząsami, uderzeniami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi nawet w przypadku użytkowania akumulatora w ekstremalnych, trudnych warunkach. Nie należy również zapominać, że akumulatory te zostały skonstruowane tak, aby zapewniać optymalną szczelność i ochronę przed wyciekiem elektrolitu.

Gdzie można stosować te akumulatory Uruchom Bike Start Stop Ready?

Produkty wchodzące w skład wspomnianej wyżej serii nadają się do użytkowania w dużych maszynach charakteryzujących się wysokim poziomem obciążenia prądowego.

Doskonale spisują się też w małych agregatach, skuterach i motocyklach wyposażonych w system start-stop czy też w skuterach wodnych, ATV i quadach.

Każdy, kto planuje intensywną eksploatację swojej maszyny przez cały rok, powinien zdecydować się na wybór najwyższej klasy wzmocnionego akumulatora Uruchom Bike, takiego jak produkty wchodzące w skład powyższej linii.


Kup online

Uruchom Bike Start Stop Ready

5/5 (2)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Trojan Gdynia

Poprzedni artykuł

Trwałe i wydajne wzmocnione akumulatory Uruchom Gold EFB+

Następny artykuł

Zobacz także