Uruchom Black
0

Firma Uruchom udostępniła na rynku nową serię akumulatorów, w których zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu Uruchom Black cechują się długą żywotnością oraz spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Oferowane akumulatory są połączeniem przystępnej ceny, wysokiej jakości oraz komfortu, który odczuwa klient przy każdym uruchamianiu silnika. To produkty, które spełniają obecne standardy akumulatorów stosowanych w samochodach.

Akumulatory Uruchom Black – najważniejsze zalety

Nowoczesne akumulatory Black spełniają wymagania doświadczonych oraz początkujących kierowców. Każdy oferowany tego typu produkt został wyposażony w specjalną anty-wybuchową wkładkę, która stanowi zabezpieczenie przed niespodziewaną eksplozją, np. w razie przegrzania lub przeciążenia akumulatora.

Ponadto nowa seria produktów posiada doskonałe parametry rozruchowe oraz wbudowane centralne odpowietrzenie. Do najważniejszych zalet, które cenią klienci w akumulatorach Uruchom Black należą:

  • dobre parametry rozruchowe
  • wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania
  • długa żywotność, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii
  • komfort użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych – zwłaszcza przy dużych mrozach
  • wysoka wytrzymałość, dzięki zastosowaniu innowacyjnej płyty z dodatkiem wapnia
  • bezobsługowość związana z brakiem konieczności kontrolowania płynu
  • minimalny poziom samowyładowania

Akumulatory Black z nowej serii to świetny wybór dla samochodów o standardowym wyposażeniu elektrycznym, dlatego na ich zakup decyduje się coraz więcej klientów, którzy cenią jakość i przystępną cenę.

Czym wyróżniają się akumulatory Uruchom Black na rynku?

Uruchom Black

 

Każdy akumulator oferowany przez Black posiada kratkę wykonaną w najnowszej technologii, innowacyjną formułę masy czynnej. Takie rozwiązania zapewniają  długą żywotność akumulatora. Ponadto wygodny uchwyt pozwala szybko i łatwo zamontować lub zdemontować akumulator z pojazdu  i przenieść go w dowolne miejsce. Każda bateria Uruchom Black została zabezpieczona przed ewentualnymi wyciekami, które mogłyby doprowadzić do jej uszkodzenia oraz pojazdu. Zastosowane rozwiązania nie tylko są bezpieczne dla kierowcy, lecz także przyjazne dla środowiska naturalnego.

Wysoka jakość oraz dobra cena

Każdy akumulator samochodowy Uruchom Black to nie tylko wysoka jakość, lecz także nowoczesny wygląd, który znakomicie komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia. Pełna funkcjonalność sprawia, że produkty doskonale sprawdzają się w autach eksploatowanych na krótkich trasach, przy częstym uruchamianiu silnika, jak i na długich. Duża moc rozruchowa pozwala uruchamiać silnik, nawet po dłuższym przestoju w niskiej temperaturze. Wszystkie produkty z nowej serii posiadają doskonałe parametry oraz cechują się bezawaryjnością. Warto wyposażyć swoje auto w akumulator Uruchom Black, który doskonale sprawdza się bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.

Wszystkie akumulatory Uruchom Black dostępne są w oddziałach firmy Uruchom.com zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, a także Opolu. Można je zamówić przez internet na stronie: https://sklep.uruchom.com. Pracownicy udzielają porad, jaki akumulator wybrać do danego modelu auta. Dzięki temu klient otrzymuje produkt, który spełni jego oczekiwania i zapewni komfort użytkowania przez długi czas.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Trwałe i wydajne wzmocnione akumulatory Uruchom Gold EFB+

Poprzedni artykuł

Ładowarka NOCO Genius Warszawa

Następny artykuł

Zobacz także