Akumulatory Poznań
0

Każdy miłośnik motoryzacji i właściciel samochodu w Wielkopolsce prędzej czy później napotyka na awarię akumulatora, w takim przypadku radzimy skontaktować się z naszym nowo otwartym stacjonarnym sklepem Uruchom.com z akumulatorami w Poznaniu. Zawsze można sprawdzić cenę i dostępność nowego urządzenia. Przed każdą sprzedażą sprawdzamy stan akumulatora, jego napięcie przy obciążeniu.

Akumulatory Poznań – Nowy oddział firmy Uruchom.com

Akumulatory Poznań

Jako Uruchom.com współpracujemy tylko z producentami, którzy cieszą się zaufaniem właścicieli pojazdów, dlatego sprzedajemy tylko sprawdzone baterie. Wszystkie produkty przedstawione w katalogu naszego sklepu stacjonarnego z akumulatorami w Poznaniu oraz sklepu online sklep.uruchom.com. posiadają certyfikaty jakości. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu ul. Dąbrowskiego 185 60-594 Poznań lub telefonicznego tel. 508 211 330 bądź do odwiedzenia naszego sklepu online. Doświadczona obsługa klienta chętnie doradzi przy wyborze optymalnego akumulatora dopasowanego do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Lider sprzedaży akumulatorów w internecie –  Uruchom.com

Akumulator w samochodzie jest przeznaczony do uruchamiania silnika i zasilania wszystkich jego obwodów, gdy silnik nie pracuje. To jedna z najważniejszych części nowoczesnego samochodu. Biorąc pod uwagę fakt, że w całej branży motoryzacyjnej nastąpił przełom, w przyszłości oczekuje się jeszcze większej roli akumulatorów nie tylko w motoryzacji, ale także we wszystkich obszarach działalności. Nowoczesna bateria samochodowa to dość skomplikowane urządzenie, dlatego należy zapoznać się z jej parametrami technicznymi lub zaufać naszym specjalistom od akumulatorów w Poznaniu, którzy zawsze mogą zaoferować najlepszą opcję dla każdego pojazdu.

Darmowy test każdego akumulatora!

Sklep z akumulatorami

W naszym nowo otwartym sklepie z akumulatorami w Poznaniu zapewnimy Państwu darmowy test baterii, który wykaże jej sprawność, zmierzymy napięcie, prąd rozruchowy, stan rozrusznika oraz układu ładowania. Test obciążeniowy baterii pozwoli poznać jej stan i możliwość dalszej eksploatacji. Jeżeli zajdzie potrzeba zakupu nowego akumulatora eksperci z naszego sklepu Uruchom.com w Poznaniu dopasują odpowiednie urządzenie.

Dysponujemy akumulatorami do:

 • samochodów osobowych,
 • ciężarowych,
 • autobusów,
 • podnośników platformowych,
 • jednośladów,
 • ciągników,
 • kosiarek ogrodowych,
 • łodzi,
 • kamperów,
 • do zasilania awaryjnego,
 • zabawek elektrycznych,
 • fotowoltaiki i wiele więcej.

Możemy Państwu zaoferować akumulatory kwasowo-ołowiowe, żelowe do samochodów z systemem Start Stop (AGM i EFB) oraz urządzenia takie jak: prostowniki, ładowarki, klemy, zaciski, przewody rozruchowe, przetwornice, zasilacze awaryjne itd.

Profesjonalna sprzedaż akumulatorów w Poznaniu – Uruchom.com nowy oddział w Wielkopolsce

W naszym sklepie stacjonarnym z akumulatorami w Poznaniu oraz sklepie online, posiadamy duży wybór baterii do każdego zastosowania. Współpracujemy z klientami prowadzącymi działalność gospodarczą np. serwisami sprzętu budowlanego, serwisami samochodowymi, flotami pojazdów, zakładami wojskowymi a także osobami prywatnymi. Działamy elastycznie, dlatego nasze ceny są dopasowane do każdego klienta. Po sprzedaży akumulatora nie zostawiamy klientów samych na przykład z takim problemem jak jego montaż w samochodzie. Wykonujemy takie czynności bezpłatnie i udzielamy wskazówek odnośnie dalszej jego eksploatacji. Podczas instalacji akumulatora w pojeździe sprawdzamy stan klem i zacisków i wykonujemy ich konserwację, dzięki czemu nie będzie żadnych problemów z uruchomieniem silnika.

4,38/5 (13)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Dlaczego warto wyposażyć swój samochód w akumulator Vtech?

Poprzedni artykuł

Nowy sklep sieci Uruchom.com na terenie Gdyni

Następny artykuł

Zobacz także

Więcej w Aktualności