Akumulatory-Varta-Powersports-AGM-min
0

Akumulatory Varta Powersports AGM

Utrzymywanie silnika na wysokich obrotach przez długi czas i przy zmiennej pogodzie nie jest problemem dla akumulatorów VARTA® Powersports AGM. Akumulator ten został skonstruowany z myślą o ekstremalnych warunkach, dostarczy Ci więc maksymalnej energii bez utraty mocy. Wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na wibracje, bez względu na to, czy poruszasz się po wodzie czy po bezdrożach. Dodatkowo akumulator ten jest zupełnie bezobsługowy.

Varta Powersports AGM – najważniejsze zalety:

  • Akumulator suchoładowany, sprzedawany w zestawie Freshpack (wraz z pojemnikiem elektrolitu)
  • Bezobsługowy, nie wymagane uzupełniania wody
  • Zgodny ze standardem JIS
  • Absolutnie szczelny i odporny na wycieki (przy kącie nachylenia do 45°)
  • Technologia maty szklanej Absorbent Glass Mat (AGM), która umożliwia nieustanne cykle rozładowania i ładowania bez najmniejszego uszczerbku dla pracy akumulatora

Dlaczego akumulatory VARTA® Powersports AGM?

Dostępne w ramach oferty Johnson Controls Power Solutions akumulatory VARTA® Powersports AGM są stosowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Zapewniają one długą żywotność, niską podatność na korozję i niewielkie koszty eksploatacji. Odwiedź warsztat współpracujący z marką VARTA®, aby uzyskać usługę wymiany akumulatora na najwyższym poziomie.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Trojan Reliant AGM

Poprzedni artykuł

Akumulatory Yuasa YBX 9000

Następny artykuł

Zobacz także