Ladowarki-NOCO
0

Ładowarki NoCo to amerykańska marka z ponad stuletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji urządzeń do ładowania akumulatorów i baterii, ale w jej ofercie znajdziemy także kable i urządzenia rozruchowe, przenośne źródła prądu oraz panele fotowoltaiczne. Początki firmy sięgają roku 1914, kiedy Joseph Henry Nook opracował produkt zapobiegający korozji akumulatorów. Tego typu preparaty sygnowane logo amerykańskiej marki do dziś są obecne w sklepach na całym świecie, a NoCo wyznacza trendy w całej branży.

Ładowarki NoCo wyróżniają się nie tylko wydajnością, bezpieczeństwem i szeroką funkcjonalnością, ale też czymś, co w tym sektorze nie jest często spotykane – oryginalnym i nowoczesnym designem. Dziś dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi (dwoma w Stanach Zjednoczonych i jednym w Chinach) oraz dużym centrum dystrybucji w Holandii, które obsługuje wszystkie kraje europejskie – w tym Polskę. Warto więc poznać bliżej jej ofertę i dowiedzieć się, co wyróżnia ładowarki NoCo na tle konkurencyjnych firm.

Ładowarki NoCo Genius

Jeśli chodzi o ładowarki NoCo, flagowym produktem jest obecnie NoCo Genius. To linia inteligentnych, sterowanych zaawansowanym mikroprocesorem ładowarek, które można użyć zarówno do pełnego naładowania, jak i podtrzymania napięcia w takich pojazdach jak auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, busy, autobusy, motocykle, pojazdy użytkowe i maszyny rolnicze. Ładowarki NoCo Genius obsługują wszystkie typy akumulatorów. Za ich pomocą można ładować klasyczne baterie kwasowo-ołowiowe, bezobsługowe, żelowe, z wkładkami z włókna szklanego oraz litowe. W ofercie NoCo dostępne są modele przeznaczone do ładowania akumulatorów o napięciu 6, 12, 16, 24, 36 i 48 woltów.

Ładowarki NoCo Genius zapewniają doskonałą ochronę przed odwróconą polaryzacją, przegrzaniem, zwarciem, otwarciem obwodu, iskrzeniem i przeładowaniem. Unikatowa konstrukcja obudowy sprawia zaś, że produkty z linii NoCo Genius doskonale radzą sobie w zetknięciu z kurzem, brudem, wilgocią i promieniowaniem ultrafioletowym, są też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie modele z serii oferują funkcję odsiarczania akumulatora, a niektóre z nich mogą też być użyte do rozruchu rozładowanej baterii.

NoCo Genius Boost

Na tle innych firm NoCo wyróżniają też urządzenia Genius Boost. To przenośne maszyny do rozruchu różnych pojazdów – między innymi autobusów, aut osobowych i ciężarowych, łodzi i motocykli. Duża moc NoCo Genius Boost idzie w parze z wysokim stopniem bezpieczeństwa – zarówno dla uruchamianych akumulatorów, jak i obsługujących je ludzi.

NoCo Genius Boost to jednak nie tylko jump-starter. To też wielofunkcyjne urządzenie, które może być użyte do zasilania telefonu, komputera, sprzętu grającego lub kamer sportowych. W długiej trasie doskonale sprawdzi się jako źródło energii dla takich sprzętów jak kompresor, nagrzewnice czy sprzęt kuchenny. Jest również niezastąpione w sytuacjach awaryjnych, w których może posłużyć jako latarka, a dzięki wbudowanym diodom LED świecącym w odpowiednim trybie możemy użyć jej także do nadania sygnału ratunkowego.

5/5 (7)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Ładowarki CTEK w uruchom.com

Poprzedni artykuł

Akumulatory motocyklowe VARTA

Następny artykuł

Zobacz także