Ladowarki-CTEK-Warszawa
0

Ładowarka LITHIUM XS to zaawansowana, sterowana mikroprocesorem ładowarka, zaprojektowana specjalnie do ładowania i konserwacji akumulatorów litowo-jonowych (LiFePO4) — maksymalnie zwiększając ich wydajność I trwałość. Dzięki prądowi ładowania o natężeniu nawet 5 A ładowarka LITHIUM XS jest bardzo elastyczna i umożliwia ładowanie akumulatorów LiFePO4 od 5 Ah do 60 Ah i podtrzymać nawet 120 Ah.

Skuteczne ładowanie i konserwacja LiFePO4   

Obsługa urządzenia jest prosta, a ładowanie rozpoczyna się natychmiast po podłączeniu. Bez potrzeby odłączania akumulatora od pojazdu, na początku ładowania LITHIUM XS automatycznie ustawi ponownie wszystkie zainstalowane systemy elektroniczne zabezpieczeń o niskim napięciu   (System Zarzadzania Akumulatorem). Ładowanie można rozpocząć ponownie ręcznie w dowolnym momencie przy użyciu przycisku “Reset”.

LITHIUM XS jest w pełni automatyczna ładowarka typu “connect and forget” (podłącz i zapomnij) posiadająca 8 etapów ładowania, w tym sekwencje testowania, wskazująca na to, czy akumulator LiFePO4 może przyjąć I podtrzymać ładowanie, wyjątkowy etap maksymalizacji umożliwiający przywrócenie pełnej mocy oraz opatentowane ładowanie konserwacyjne, które zapewnia maksymalna wydajność nawet po miesiącach braku aktywności.

Bryzgoszczelna i pyłoszczelna (IP65) ładowarka LITHIUM XS jest prosta i bezpieczna w użytkowaniu, chroni elektronikę samochodowa, jest beziskrowa, zabezpieczona przed odwróceniem biegunowości oraz przed zwarciem. Ładowarka automatyczna LITHIUM XS jest objęta 5-letnia gwarancja.

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Technologia Power Frame

Poprzedni artykuł

Przepisy bezpieczeństwa dla akumulatorów ołowiowo-kwasowych.

Następny artykuł

Zobacz także