Ladowarki-CTEK
0

Przejażdżka motocyklem w letni wieczór, jazda skuterem wodnym, podróż samochodem turystycznym po Europie… Coraz więcej osób posiada pojazdy, które wykorzystuje do celów rekreacyjnych.

Ładowarki CTEK

Nasze inteligentne ładowarki ładują akumulatory przy pomocy unikalnej technologii. Dzięki temu twój pojazd jest zawsze gotowy do odbycia ciekawej podróży. Inteligentne ładowanie Akumulatory pracują najlepiej, jeśli zaraz po użyciu zostaną ponownie naładowane do pełna, gdyż zapobiega to zasiarczaniu.

Dzięki stosowaniu ładowarki CTEK akumulator jest zawsze naładowany do pełna. Nasze ładowarki zawsze analizują akumulator i zapewniają optymalne naładowanie stosownie do pozostałej ilości energii. Po pełnym naładowaniu akumulatora program przechodzi w tryb ładowania konserwacyjnego, dzięki czemu akumulator zawsze jest „gotowy” w razie potrzeby. Na tym właśnie polega „inteligentne ładowanie”.

‚Connect and Forget’ Nasze ładowarki są projektowane tak, aby zapewnić możliwie jak największą prostotę i bezpieczeństwo ładowania akumulatora. Zaciski dostarczone wraz z ładowarką umożliwiają ładowanie akumulatorów na żądanie. Jeśli jednak akumulator jest ładowany często lub dostęp do niego jest utrudniony, złącza ułatwiają podłączenie akumulatora. Wygodne złącza są także dostępne wraz ze wskaźnikiem poziomu energii w akumulatorze.

Po podłączeniu ładowarki nie trzeba pamiętać jak długo akumulator musi być ładowany do pełna ani czy może być zasiarczony. Nasze ładowarki panują nad tym wszystkim automatycznie. Nazywamy to opcją „Connect and Forget”. Zwiększ wydajność akumulatora Zasiarczenie to jedna z najczęstszych przyczyn zmniejszonej wydajności akumulatora. Dlatego też wszystkie nasze ładowarki rozpoczynają ładowanie od odsiarczenia akumulatora. Zapewnia to wyższą wydajność i jego dłuższe działanie.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory motocyklowe Yuasa

Poprzedni artykuł

Akumulatory trakcyjne BPower

Następny artykuł

Zobacz także