0

W ciągu ostatniego stulecia nastąpił zdecydowany rozwój technologiczny pojazdów, a VARTA zawsze wiodła prym w opracowywaniu zarówno najnowocześniejszych  technologii produkcji akumulatorów, jak i innowacyjnych rozwiązań. W rezultacie  zyskaliśmy zaufanie wszystkich wiodących producentów samochodów (OEM) a  także zaufanie klientów na rynku wtórnym na całym świecie.

Dziś nasze produkty można znaleźć w milionach samochodów, ciężkich pojazdów dostawczych, motocykli, łodzi motorowych, samochodów kempingowych …

Każdego dnia miliony ludzi i firm na całym świecie polegają na akumulatorach VARTA. Możesz do nich dołączyć wybierając jeden z naszych produktów. Akumulatory VARTA Warszawa są skonstruowane tak aby zapewnić użytkownikom ekstremalną moc i niezawodność, zwiększoną odporność na korozję i wydłużoną żywotność, co znacznie redukuje koszty obsługi i utrzymania pojazdu.

Szeroki asortyment naszych produktów obejmuje:

 • Dla pojazdów użytkowych, Promotive Trio łączące wysoką trwałość i niezawodne działanie przy niskim całkowitym koszcie utrzymania pojazdów
 • Dla zastosowań standardowych: produkty Dynamic Trio wyposażone w opatentowaną technologię produkcji kratki PowerFrame®
 • Dla pojazdów posiadających funkcję Start-Stop, serię produktów Start-Stop z zaawansowaną technologią AGM, która zapewnia wysoką wydajność i wytrzymałość cykliczną
 • Dla motocykli, skuterów wodnych, quadów i skuterów śnieżnych, produkty z serii Powersports wspierające wiele zastosowań
 • Dla łodzi i pojazdów kempingowych, produkty z serii Professional oferujące doskonałą wytrzymałość i najlepszy stosunek ceny do ilości cykli

Wielu wiodących producentów samochodów ufa produktom VARTA®. A dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, innowacyjności,  osiągnięciom, kompleksowemu serwisowi i wsparciu technicznemu  Ty i Twoi klienci również możecie do nich dołączyć.

ZAUFAJ AKUMULATOROM VARTA®,   KTÓRE ZAPEWNIAJĄ MOC TWOIM POJAZDOM, A TOBIE OSZCZĘDNOŚCI

W profesjonalnym zarządzaniu flotą samochodową jedną z najważniejszych decyzji jest wybór odpowiedniego akumulatora. Akumulator jest sercem każdego pojazdu, dostarczając energii potrzebnej do rozruchu w każdych warunkach.

Akumulator powinien mieć taką ilość energii aby zasilić wszystkie rozbudowane systemy pokładowe i odbiorniki energii elektrycznej. A ponieważ czas to pieniądz powinien gwarantować także bezwzględną niezawodność. Kwestie finansowe są niezwykle ważne dla każdej firmy działającej na rynku. Silną pokusę stanowią więc produkty oferowane w niskiej cenie zakupu. Oszczędność w momencie zakupu rzadko jednak przekłada się na obniżenie kosztów długoterminowych.  Zwykle zapominamy o kosztach przestojów pojazdów i konieczności konserwacji tradycyjnych akumulatorów, co w rzeczywistości znacznie zwiększa koszty produktu. Akumulatory VARTA –  niewymagające konserwacji i obsługi praktycznie wykluczają koszty ewentualnych przestojów pojazdów. Zakup naszych akumulatorów po prostu się opłaca.

Sprawdź, dlaczego akumulator VARTA Promotive wart jest swojej ceny

Produkty w dobrej jakości pozwalają na oszczędności w okresie ich użytkowania. Sprawdźmy to na przykładzie floty składającej się z 60 pojazdów, w których wymieniono akumulatory konwencjonalne na niewymagające bezobsługowe VARTA Promotive. Jak widać, różnica jest znaczna.

Akumulator to serce układu elektrycznego, zatem jego właściwy dobór jest niezwykle istotny. Urządzenia pokładowe, częstotliwość zatrzymywania pojazdu czy styl jazdy   (np. zdecydowane lub stopniowe przyspieszanie) to czynniki, które mają wpływ na zapo-trzebowanie na energię w danym momencie. Wybierz akumulator VARTA ® Promotive,   a skrócisz czas przestoju i zaoszczędzisz pieniądze.

Akumulatory VARTA przeznaczone są do zasilania wielu urządzeń elektrycznych i aplikacji obecnych w pojazdach. Poniżej przedstawiamy kilka zastosowań dla samochodów ciężarowych i autobusów.

Samochody ciężaroweBus
 • Urządzenia zabezpieczające  (np. radar pokładowy, system LDW, itp.)
 • Urządzenia zwiększające komfort (np. klimatyzacja, lodówka, ekspres do kawy, itp.)
 • Tachograf cyfrowy, system telematyczny
 • Komputer pokładowy, laptop, telewizor
 • Naczepa (układ chłodzenia, winda, pompy, itp.)
 • Światła (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • Urządzenia zabezpieczające
  (np. radar pokładowy, system LDW, itp.)
 • Udogodnienia (np. klimatyzacja, ekspres do kawy, W-LAN, itp.)
 • Pozycjonowanie GPS (np. odległość do postojów)
 • Radiowa transmisja danych (system RDT do świateł)
 • System informacji dla pasażera (wyświetlacze LCD, TFT, itp.)
 • Automat biletowy, światła  (wewnętrzne i zewnętrzne)

STWORZONE ABY UTRZYMAĆ TWOJE POJAZDY W CIĄGŁYM RUCHU

Akumulatory VARTA® Promotive zostały stworzone specjalnie dla flot,  ponieważ gwarantują oszczędności (TCO). Nasz szeroki typoszereg  akumulatorów umożliwi Twoim pojazdom, takim jak samochody ciężarowe i vany, autokary, autobusy, pojazdy strażackie, kombajny i maszyny  budowlane pracę bez przestojów i obniżenie kosztów eksploatacji.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Przegląd auta po zimie – co zrobić, by jeździć przez cały rok bez niespodzianek

Poprzedni artykuł

Samochody hybrydowe

Następny artykuł