Akumulatory-zelowe-gel-min
0

Akumulatory żelowe Europower

posiadają elektrolit wchłonięty w postaci żelu. Są odporne na głębokie rozładowania, wibracje i wstrząsy, co ma istotne znaczenie w zastosowaniach mobilnych i przenośnych (praca cykliczna). Akumulatory żelowe bardzo dobrze odprowadzają ciepło wytwarzane w akumulatorze przy przepływie prądu i dzięki tej właściwości doskonale sprawdzają się w pracy na zewnątrz budynków, przy dużych wahaniach temperatury otoczenia. Są optymalnym rozwiązaniem w różnego rodzaju systemach wykorzystujących energię pochodzącą ze Źródeł odnawialnych.

Niezawodne, szczelne i bezobsługowe akumulatory do ups Europower i ogniwa ołowiowo-kwasowe o pojemności od 1,2 do 3000 [Ah] i najdłuższej na rynku żywotności rzeczywistej. Dostępne w szerokiej gamie ponad 120 modeli z możliwością indywidualnego dopasowania do potrzeb aplikacji i systemów. Dostępne w technologii AGM oraz żelowej. Charakterystyka: bardzo wysoka powtarzalność parametrów gwarancja nawet do 5 lat mała rezystancja wewnętrzna żywotność projektowana od 5. do 18 lat bardzo duża koncentracja energii szeroki zakres temperatur pracy zwarta konstrukcja 2V/6V/12V – monoblok możliwa praca w dowolnym położeniu niższe koszty eksploatacji Certyfikat Instytutu Łączności ISO 9001 / 14001 producenta

Akumulatory EUROPOWER®

z powodzeniem funkcjonują w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i przeciwpożarowych, kasach i drukarkach fiskalnych, siłowniach telekomunikacyjnych, stacjach bazowych GSM, zasilaniu awaryjnym automatyki i zabezpieczeń, oświetleniu awaryjnym, systemach baterii słonecznych, urządzeniach medycznych, urządzeniach mobilnych i przenośnych.

Wysoka jakość rozwiązań z wykorzystaniem EUROPOWER® została potwierdzona w tysiącach aplikacji w Polsce i w innych krajach europejskich.

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory trakcyjne Trojan

Poprzedni artykuł

Akumulatory AGM Europower

Następny artykuł

Zobacz także