Akumulatory Warszawa Żoliborz
0

Akumulator jest sercem samochodu, a serce samochodu, podobnie jak człowiek, musi działać długo i stabilnie. Tylko niezawodna bateria pomoże kierowcy dotrzeć do celu w każdych warunkach. Akumulatory Warszawa Żoliborz to firma składająca się z wyspecjalizowanych sklepów z akumulatorami w Warszawie Żoliborz jest jej oficjalnym przedstawicielem i sprzedaje wszystkie marki przedstawione na stronie internetowej. Zakupione na stronie https://sklep.uruchom.com/ akumulatory są objęte gwarancją, ponadto dokonując zakupu dostawa będzie zrealizowana w dowolne miejsce w Polsce.

Akumulatory Warszawa Żoliborz – Uruchom.com

Sprzedaż akumulatorów samochodowych po przystępnych cenach sprawia, że klienci chętnie korzystają z dostępnej oferty. Dla tych, którzy zdecydowali się złożyć zamówienie istnieje możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z kategoriami sklepu. Akumulatory Warszawa Żoliborz do samochodów można zamówić w najlepszej cenie, ponieważ uruchom.com współpracuje bezpośrednio z dostawcami oferowanych produktów. Wyróżniają się one wysoką, jakością, sprzedawana są wyłącznie oryginalne modele, które są w pełni testowane. Klient otrzymuje gwarancję na każdy zakup, szybką wymianę akumulatora samochodowego, niezależnie od jego ceny, jeśli zostanie stwierdzona w nim usterka.

Jeśli istnieje potrzeba skonsultowania się ze specjalistą i podjęcia decyzji, który akumulator warszawa lepiej wybrać warto skorzystać z wykwalifikowanego doradztwa. Można nie tylko kupić tanią baterię, ale także dodatkowo zaoszczędzić na koszcie wyjęcia starej baterii i zainstalowania nowej. Pracownicy sklepu z akumulatorami na Żoliborzu zapewniają darmową diagnostykę i montaż zakupionego akumulatora.

Ponadto sklep zajmuje się profesjonalnym kodowaniem akumulatorów w systemach start-stop (układ elektroniczny wyłączający i włączający silnik automatycznie) coraz więcej właścicieli pojazdów korzysta z takiej możliwości. Uczciwość, otwartość, przejrzystość to motto działalności sklepu, specjaliści porozmawiają o asortymencie: akumulatory, główne parametry elektryczne i operacyjne, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Pracownicy pomogą również określić zakup akumulatora do konkretnego samochodu.

Oferta sklepu – Akumulatory Warszawa Żoliborz

Firma uruchom.com posiada 15 letnie doświadczenie w branży akumulatorów, specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej, wyróżnia się ugruntowaną pozycją na rynku w Polsce. Poza sprzedażą, zajmuje się ładowaniem i sprawdzaniem akumulatorów klientów sklepu.

W katalogu sklepu dostępne są:

 • Akumulatory samochodowe – produkowane w technologii kwasowo-ołowiowej, EFB, CA/CA oraz AGM takich firm jak: Bosch, Centra, Bpower, Duracell, Exide, Tuborg, Fiamm, Varta, Cartech, Yuasa Velox i Securitas. Jeżeli trudno samodzielnie wybrać odpowiedni do pojazdu akumulator można skorzystać z pomocy doradców sklepu.
 • Akumulatory motocyklowe Warszawa – w sklepie dostępne są akumulatory do: motocykli, skuterów wodnych, śnieżnych, pojazdów terenowych, quadów, kosiarek samobieżnych. Akumulatory motocyklowe pochodzą od takich producentów jak: Unibat, Varta, Ladnport, Yuasa wyprodukowane w technologii AGM, GEL, ewentualnie baterie z płynnym elektrolitem. Ponadto dostępne są akumulatory ciężarowe, rolnicze i azjatyckie.
 • Akumulatory do Start&Stop – nowo rejestrowane samochody osobowe nie mogą mieć większej emisji, CO2 niż 130g, CO2/km a od 2020 roku norma będzie wynosiła, 95 CO2/km. Takie wymagania spowodują wzrost liczby aut z system Start/Stop, da on możliwość ograniczenia zużycia paliwa i emisji, CO2 do 10 procent.

Oferta na pozostałe produkty sklepu uruchom.com

 • Akumulatory: 4×4, Optima, do UPS, AGM
 • Akumulatory do kas fiskalnych, do zabawek, alarmów
 • Akumulatory głębokiego rozładowania, do Kamperów, do zabytków.

Ponadto sklep z akumulatorami w Warszawie na Żoliborzu posiada w sprzedaży:

 • Przewody rozruchowe
 • Klemy, zaciski
 • Prostowniki samochodowe, warsztatowe, z rozruchem
 • Ładowarki automatyczne, motocyklowe, samochodowe, do łodzi – marine
 • Ładowarki z Bluetooth, 6V, 12V, 24V
 • Urządzenia rozruchowe – Boostery
 • Przetwornice / Inwentery 12V, 24V, 48V
 • Testery akumulatorów
 • Zasilacze awaryjne.

Jak wybrać najbardziej odpowiedni akumulator w Warszawie?

Proces znalezienia nowego akumulatora nie jest trudny jeżeli odwiedza się stronę sklepu uruchom.com, jest tam dostępny duży asortyment różnych marek i modeli, co znacznie ułatwia zakup. Korzystając z doradztwa pracowników sklepu, zostaną wzięte pod uwagę takie cechy jak nominalna pojemność baterii. Zbyt niska nie będzie w stanie skutecznie sobie poradzić, z dostarczeniem do pojazdu niezbędnej mocy i z reguły będzie on działał do granic możliwości i szybko zawiedzie. Przed dokonaniem wyboru konkretnego modelu akumulatora należy dokładnie zrozumieć jego parametry techniczne. Różne linie, modele mają różne cechy. Im wyższe, tym lepsza, jakość źródła zasilania, tym większy stopień jego niezawodności. Dla samochodu i jakości jego pracy podstawowe parametry akumulatora są bardzo ważne.

Produkt o wysokich parametrach to dobra inwestycja dla każdego kierowcy. Jak wyżej przedstawiono sklep z akumulatorami na Żoliborzu posiada baterie do różnych pojazdów. Różnią się nie tylko pojemnością, ale także ceną. Produkty do transportu towarów są bardziej pojemne i wydajne, ale są droższe, akumulatory do samochodów osobowych mniej pojemne, ale tańsze.Tylko właściwy wybór gwarantuje długą jego żywotność, dlatego ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na proces selekcji, aby przestudiować parametry techniczne. Profesjonalna obsługa sklepu pomaga w prawidłowym wyborze akumulatora do danego modelu samochodu.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Warszawa Bemowo

Poprzedni artykuł

Akumulatory Warszawa Białołęka

Następny artykuł

Zobacz także