Akumulatory trakcyjne BPower

Akumulatory trakcyjne BPower składane z ogniw Inci Aku, jednego z najważniejszych światowych producentów ogniw trakcyjnych, eksportującego swoje produkty do ponad 70 krajów na całym świecie. Produkcja ogniw odbywa się w nowoczesnej, spełniającej najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa fabryce.

Baterie trakcyjne BPower posiadają szeroką gamę płyt od 60Ah do 155Ah (standard DIN).

Zastosowania:

• Wózki widłowe
• Wózki platformowe
• Ciągniki elektryczne
• Wózki wysokiego składowania
• Maszyny czyszczące
Cechy techniczne:
• Płyta dodatnia pancerna
• Płyta ujemna pastowana
• Elektrolit – kwas siarkowy 1,280 gr/cm3
• Obudowa oraz pokrywa – polipropylen
• Łączniki – całkowicie izolowane kable miedziane zgodne z normą DIN
• Ogniwa – zgodne z normą DIN 60254

Akumulatory trakcyjne BPower montowane są w Polsce, dzięki czemu użytkownik ma wpływ na wygląd i parametry baterii (gabaryty, kształt, pojemność i napięcie baterii), co pozwala na dostosowanie przez nas baterii do każdego urządzenia z zasilaniem elektrycznym. Łączniki typu Felx pozwalają na łatwą diagnozę poszczególnych ogniw, lub wymianę pojedynczych ogniw w przypadku uszkodzeń mechanicznych.

Skrzynie bateryjne robione na zamówienie zgodnie z indywidualnym zapotrzebowanie użytkownika. Niewątpliwie dużym atutem składania ogniw w Polsce, jest znaczne skrócenie terminów realizacji*. Zapewniamy indywidualną wycenę każdej baterii w celu przedstawienia jak najkorzystniejszej oferty każdemu z naszych
klientów.

*W przypadku gdy posiadamy ogniwa na magazynie termin realizacji wynosi do dwóch tygodni