Akumulatory Topla Warszawa
0

Akumulatory Topla Warszawa – Większości z nas, okres zimowy kojarzy się ze Świętami, Nowym Rokiem oraz wyjazdami na narty. Aby nasze podróże były bezpieczne i komfortowe, powinniśmy zadbać w szczególny sposób o samochód, którym się przemieszczamy. Bez wątpienia, niezbędne są odpowiednie ogumienie, sprawny układ hamulcowy oraz akumulator. Sprawna bateria w pojeździe, pozwoli nam uniknąć niemiłych niespodzianek, zwłaszcza po mroźnej nocy.

Akumulatory Topla Warszawa

O niezawodność Państwa akumulatorów najlepiej zadba firma z długoletnim doświadczeniem. TAB Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem najbardziej popularnych marek produkujących różnego rodzaju źródła energii- zarówno baterie samochodowe, stacyjne, jak i trakcyjne. Początki pracy i badań nad stworzeniem optymalnych ogniw dostarczających prąd sięgają roku 1965, a w Polsce 2001. Od tego czasu, nasze systemy produkcji oraz utylizacji zostały unowocześnione, a sprzedawane akumulatory uzyskały certyfikaty najbardziej wymagających norm, jakie obowiązują na rynku. Technologia opiera się na wytwarzaniu baterii kwasowo- ołowiowych, a strategia rozwoju ma na celu konkurowanie z największymi i najbardziej uznanymi producentami w branży.

Każdy Klient jest inny, a w konsekwencji jego potrzeby są zindywidualizowane. Jeśli pretendujemy do zajęcia czołowej pozycji na rynku akumulatorów, musimy być przygotowani na każde wyzwanie. Prezentujemy Państwu nasze najbardziej topowe produkty:

Akumulatory Topla Top

Przeznaczone przede wszystkim dla pojazdów zaopatrzonych w dużą liczbę urządzeń pobierających prąd, które muszą być niezawodne w bardziej ciężkich warunkach związanych ze skrajnie niską temperaturą. Specjalnie zaprojektowana pokrywa akumulatora (ang. sealed maintence free– uszczelnione, bezobsługowe), jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa i ochrony przed wyciekami. Nadto, zastosowanie tego rozwiązania powoduje, ze akumulator Top jest w pełni bezobsługowy. Dodatkowo, pewność rozruchu gwarantowana jest liczbą płyt zwiększoną o 30%. Państwa akumulator nigdy nie zawiedzie, a jego kontrola będzie możliwa dzięki zastosowaniu miernika stanu akumulatora. Warunki atmosferyczne oraz panujące pod maską samochodu mogą być skrajne. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Klientom i ich pojazdom, akumulator został wzbogacony w najlepsze rozwiązania antywybuchowe.

Akumulatory Topla Japan

Podobnie jak jego poprzednik, wyprodukowany został z wykorzystaniem technologii wapniowej Ca/Ca. Budowa oparta na zastosowaniu cięto-ciągniętej kratki, bateria gwarantuje nieograniczone możliwości rozruchowe bez względu na warunki czy liczbę rozruchów. Dodatkowa ochrona przed korozją i wilgocią wydłuża żywotność akumulatora, który jest właściwie bezobsługowy. Tego typu akumulatory przypadną do gustu zwłaszcza właścicielom pojazdów, które w trakcie jazdy wymagają poboru dużej ilości energii.

Akumulatory Topla Energy

Jak sama nazwa wskazuje, to czysta energia. Zapewnia stabilność oraz łatwość rozruchu, a także idealną dawkę energii w trakcie pracy. Zarówno ujemne temperatury, jak i skrajnie wysokie nie są mu straszne. Specjalna budowa i kratka cięto- ciągnięta zapewnia bezobsługowość i bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Poza wskazanymi modelami, oferujemy pełną gamę akumulatorów przemysłowych, monobloków oraz prostowników. Wiemy, że nasi Klienci oczekują kompletnej obsługi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w naszej ofercie, poza niezawodnymi akumulatorami marki TOPLA, poddamy testom Państwa akumulator, zamontujemy go oraz sprawdzimy stan techniczny, aby Państwa podróż była w pełni bezpieczna i pewna. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany baterii, dobierzemy ją w zależności od rodzaju pojazdu, a starą zutylizujemy w sposób zgodny z prawem i bezpieczny dla środowiska. Obsłużymy każdy samochód, zarówno osobowy, dostawczy, pochodzenia krajowego, jak i sprowadzany.

Możecie Państwo odwiedzić nas osobiście w jednej z dwóch lokalizacji w Warszawie, przy ulicy 17 stycznia 39 oraz ulicy Konarskiego 86. Jesteśmy do dyspozycji przez sześć dni w tygodniu, od godziny 8 do 18, a w soboty od 10 do 15. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem (22) 8240606 lub 519010831. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Klientów, którzy preferują kontakt internetowy, zapraszamy na nasza stronę uruchom.com. Znajduje się tam zarówno sklep internetowy, jak i wszelkie dane kontaktowe.

Nasza praca to pasja, a długoletnie doświadczenie i zadowoleni Klienci są najlepszym potwierdzeniem profesjonalnej obsługi. Poza zakupem nowych części, znajdziecie Państwo u nas szereg wskazówek i porad w zakresie dbania o swój samochód oraz przygotowania go do sezonu oraz dłuższego wyjazdu. Pozwoli to ograniczyć do minimum możliwość awarii. Można nas znaleźć również w mediach społecznościowych: Google +, Facebook. Tam też zamieszczamy informacje o najnowszych ofertach i promocjach. Dla stały Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

5/5 (2)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Banner Warszawa

Poprzedni artykuł

Akumulatory Jenox Warszawa

Następny artykuł

Zobacz także