Akumulatory-motocyklowe-bpower-min
0

Akumulatory motocyklowe marki BPower

produkowane są przez największe światowe fabryki specjalizujące się w produkcji akumulatorów rozruchowych. Fabryki te produkują dla największych europejskich i światowych dystrybutorów akumulatorów motocyklowych.

Akumulatory motocyklowe BPower dostępne są w dwóch seriach:

  • Akumulatory motocyklowe BPower Classic – Są to wysokiej jakości klasyczne akumulatory motocyklowe spełniające oczekiwania klientów oraz gwarantujące prawidłowe działanie. Mają głównie zastosowanie w starszej generacji motocyklach oraz we wszystkich oldtimerach. Dodatkową zaletą akumulatorów serii Classic jest możliwość kontroli akumulatora oraz poziomu elektrolitu również od wewnątrz poprzez klasyczne koreczki.

 

  • Akumulatory motocyklowe BPower MF VRLA – Szczelne i bezobsługowe akumulatory wykonane w technologii AGM (VRLA) mają zastosowanie w pojazdach nowszej generacji oraz we wszystkich quadach (ATV), skuterach wodnych i śnieżnych. Akumulatory te spełniają najbardziej wymagające oczekiwania klientów co do bezawaryjnej pracy nawet w najcięższych warunkach. Poza kontrolą napięcia na biegunach nie wymagają dodatkowych zabiegów kontrolnych. Charakteryzują się wyższymi prądami rozruchowymi co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania zwłaszcza w pojazdach zimowych. Wszystkie akumulatory BPower spełniają najbardziej wymagające normy bezpieczeństwa

 

  • Akumulatory motocyklowe BPower MF GEL – Szczelne i bezobsługowe akumulatory wykonane w technologii ŻELOWEJ mają zastosowanie w pojazdach najnowszej generacji oraz we wszystkich quadach (ATV), skuterach wodnych i śnieżnych. Akumulatory te spełniają najbardziej wymagające oczekiwania klientów co do bezawaryjnej pracy nawet w najcięższych warunkach. Poza kontrolą napięcia na biegunach nie wymagają dodatkowych zabiegów kontrolnych. Charakteryzują się wyższymi prądami rozruchowymi co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania zwłaszcza w pojazdach zimowych. Wszystkie akumulatory BPower spełniają najbardziej wymagające normy bezpieczeństwa

Oferowane przez nas akumulatory motocyklowe marki BPower pasują do większości poruszających się po naszych drogach motocykli. Do każdego akumulatora motocyklowego dołączony jest pojemnik z elektrolitem.

Cechy techniczne:

  • Wysoka zdolność rozruchowa
  • Akumulator sucho ładowany sprzedawany w zestawie wraz z butelką elektrolitu
  • Zaawansowana technologia ołowiowo-wapniowe
  • Szczelny, bezobsługowy, nie wymagane dolewanie wody
  • Nowoczesny design
  • Dostarcza maksymalnej mocy, nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych
Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory przemysłowe Tuborg VRLA

Poprzedni artykuł

Akumulatory motocyklowe Tuborg DRY

Następny artykuł

Zobacz także