Akumulatory-Krakow-min
0

Sieć sklepów “Akumulatory Kraków – Uruchom.com” dynamicznie się rozwija. Z myślą o potrzebach klientów uruchomiliśmy nowy oddział naszej firmy. Nowa placówka zlokalizowana została w Krakowie. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż oddziałów znajduje się na ulicy Snycerskiej 58. Sklep będzie czynny od w godzinach: Pn.-Pt. od 8.00 do 17.00 oraz w Soboty od 10.00 do 14.00.

Sklep z akumulatorami Kraków

W nowym oddziale uruchom.com klienci będą mieli możliwość zakupić, jak również naładować czy też sprawdzić stan zużycia baterii akumulatora całkowicie BEZPŁATNIE! Prowadzona będzie bezpłatna diagnostyka oraz – w przypadku zakupu – darmowy montaż. W asortymencie firmy znajdują się także prostowniki, ładowarki, urządzenia rozruchowe, klemy, kable – przewody rozruchowe, jak również pełna gama akumulatorów samochodowych, akumulatorów ciężarowych a także akumulatory do motocykli,  do łodzi, akumulatory do kampera, akumulatory do kosiarek. Ponadto specjalizujemy się w kodowaniu w systemach start – stop.

Akumulatory Kraków – Uruchom.com. Załoga nowego oddziału – podobnie jak w przypadku pozostałych punktów – złożona została z osób doświadczonych i w pełni profesjonalnych, chętnych służyć radą i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu.

 

Akumulatory Kraków

ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
tel. 519 010 830

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 8-17
Sobota 10-14

krakow(at)uruchom.com


O nas

Nasz firma istnieje na rynku od 2003 roku, posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży akumulatorów i prostowników, oraz ugruntowaną pozycję na rynku akumulatorów w Polsce. W swojej działalności zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową akumulatorów oraz prostowników a także ładowarek automatycznych.

Akumulatory Kraków – Nasze produkty są nową serią akumulatorów wapniowo-wapniowych, AGM, GEL, do systemów start&stop zaprojektowanych w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi najbardziej wymagających pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz rolniczych.

Koncepcja i sposób produkcji akumulatorów z naszej oferty znacznie zwiększają żywotność tych wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi, umożliwiając tym samym na udzielenie gwarancji o maksymalnie długim okresie. Wszystkie produkty zostały oparte o najnowsze trendy w dziedzinie motoryzacji i posiadają certyfikaty aprobaty technicznej, spełniające normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN.

 

4.5/5 (24)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Trojan Deep-Cycle Solar AGM

Poprzedni artykuł

Akumulatory Opole | Nowy oddział

Następny artykuł

Zobacz także

Więcej w Aktualności