Akumulatory-zelowe-AGM-min
0

Akumulatory AGM Europower

W akumulatorach wykonanych w technologii AGM Absorbed Glass Mat cały elektrolit jest wchłonięty w separatorach z włókna szklanego o wielkiej porowatości, znajdujących się między płytami. Akumulatory AGM mają niższą rezystancję wewnętrzną, co oznacza wyższe napięcie na zaciskach i dłuższy czas pracy, szczególnie przy rozładowaniu dużym prądem. Akumulatory AGM doskonale nadają się do wykorzystania w zasilaczach UPS, systemach alarmowych, kasach fiskalnych czy systemach awaryjnego zasilania oświetlenia.

Niezawodne, szczelne i bezobsługowe akumulatory do ups Europower i ogniwa ołowiowo-kwasowe o pojemności od 1,2 do 3000 [Ah] i najdłuższej na rynku żywotności rzeczywistej. Dostępne w szerokiej gamie ponad 120 modeli z możliwością indywidualnego dopasowania do potrzeb aplikacji i systemów. Dostępne w technologii AGM oraz żelowej. Charakterystyka: bardzo wysoka powtarzalność parametrów gwarancja nawet do 5 lat mała rezystancja wewnętrzna żywotność projektowana od 5. do 18 lat bardzo duża koncentracja energii szeroki zakres temperatur pracy zwarta konstrukcja 2V/6V/12V – monoblok możliwa praca w dowolnym położeniu niższe koszty eksploatacji Certyfikat Instytutu Łączności ISO 9001 / 14001 producenta

Akumulatory EUROPOWER®

z powodzeniem funkcjonują w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i przeciwpożarowych, kasach i drukarkach fiskalnych, siłowniach telekomunikacyjnych, stacjach bazowych GSM, zasilaniu awaryjnym automatyki i zabezpieczeń, oświetleniu awaryjnym, systemach baterii słonecznych, urządzeniach medycznych, urządzeniach mobilnych i przenośnych.

Wysoka jakość rozwiązań z wykorzystaniem EUROPOWER® została potwierdzona w tysiącach aplikacji w Polsce i w innych krajach europejskich.

5/5 (2)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory żelowe Europower

Poprzedni artykuł

Akumulator Tuborg Dual Marine&Starter

Następny artykuł

Zobacz także