Akumulatory-do-wozka
0

Akumulatorowy wózek widłowy – Kluczowe znaczenie w jego przypadku ma też niski koszt eksploatacji, bo tego typu wózki widłowe z silnikami spalinowymi będą stawać się opcją droższą, bo koszty wydobycia paliw kopalnych nieustannie rosną i właśnie dlatego maszyny magazynowe o napędzie akumulatorowym obecnie są nie tylko czymś ciekawym. Są raczej koniecznością ze względu na dość niskie koszty eksploatacji. Bardzo ważnym jest też i to, że te sprzęty stają się wydajniejszymi, bo możliwości akumulatorów rosną z roku na rok.

Taki typowy akumulator jest teraz lżejszy od tego sprzed blisko dekady i znacznie bardziej pojemny. Znaczenie ma też i to, że serwisowanie pojazdów akumulatorowych jest w czasach obecnych znacznie łatwiejsze niż dziesięć lat temu, bo przybywa zakładów, w których można zregenerować akumulatory pojazdu elektrycznego i co najważniejsze regeneracja ta jest opłacalną, bo w wielu większych miastach pojawiły się firmy zajmujące się regeneracją akumulatorów w wózkach widłowych i co najważniejsze firmy te rywalizują o klienta, bo te wózki widłowe z napędem elektrycznym z ciekawostki zmieniły się w opcję niezwykle wydajną i tanią w eksploatacji.

Istotnym jest też i to, że silnik elektryczny jest niewielki, a zespół akumulatorów może stać się w takim wózku przeciwwagą. Z tej przyczyny pojazdy te stały się mniejsze i bardzo sprawne, jeśli chodzi o wywożenie różnego rodzaju ładunków z magazynu. Jedną z wielu ich zalet jest to, że nie spalają paliwa, czyli w zamkniętym magazynie nie nasmrodzą spalinami.


KUP ONLINE – akumulatory trakcyjne Trojan

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Jaki typ akumulatora wybrać do motocykla?

Poprzedni artykuł

Najlepsze youngtimery dla osób z niewielkim budżetem

Następny artykuł

Zobacz także